S.S.S

Sıkça Sorulanlar

Cevabı bulamadınız mı? Yardımcı olabiliriz

Akhisar Ticaret Kart web sitesi (www.akhisarticaretkart.com) içerisinde yer alan üyelik formunu eksiksiz biçimde doldurarak, Akhisar Ticaret Kart talebinizi oluşturabilirsiniz. Üyelik formunu doldurduktan sonra konuyla ilgili geri dönüş tarafınıza yedi iş günü içerisinde yapılacaktır.

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın üyelerine özel bir hizmeti olan Akhisar Ticaret Kart’ına sahip olabilmek için başvuru yapılması gerekmektedir. Kart başvuruları Akhisar Ticaret Kart web sitesi (www.akhisarticaretkartcom) içerisinde üyelik formunu doldurarak, gerçekleşmektedir.

Akhisar Ticaret Kartı, arızalandıysa, ücretsiz olarak yeni bir kart verilecektir. Arızalanan kartınızın numarası ve yeni almış olduğunuz kartınızın numarası sistemde birleştirilecektir.

Akhisar Ticaret Kartı, kaybolduysa kartınızı kaybettiğinizi Akhisar Ticaret Kart web sitesi (www.akhisarticaretkart.com) üzerinden yetkililere bildirmeniz gerekmektedir. Bilgilendirme için web sitesindeki talep formunu doldurmanız, yeterlidir.

Akhisar Sanayi ve Ticaret Odası tarafından hayata geçirilen Akhisar Ticaret Kart, sadece Akhisar Sanayi ve Ticaret Odası üyelerine özeldir.

Akhisar Ticaret Kart web sitesi (www.akhisarticaretkartcom) içerisinde yer alan üyelik iptali formunu eksiksiz biçimde doldurarak, iptal talebinin oluşturulması gerekmektedir.